News
News Category
News and articles | News, articles and announcements
 • IRANPLAST is one of the largest and most important exhibitions in Iran

  IRANPLAST is one of the largest and most important exhibitions in Iran, in the fields of Raw Materials, Machinery & Moulds, Auxiliaries and Services for Plastics & Rubber industries, as well as, one of the most magnificent ones in the Middle East region and Asia

  Thursday, September 21, 2017
 • نکاتی چند در مورد کمپرسور های توربو

  كمپرسورهاي توربو شاخه‌ي پيشرفته و نسبتا نويني از كمپرسورهاي صنعتي هستند كه در امتداد مسير تكاملي و رو به رشد اين تجهيزات و با بهره‌گيري از جديدترين تكنولوژي‌هاي طراحي روز دنيا، ضمن حفظ و ارتقاي مزاياي كمپرسورهاي متداول، پيشرفت بسيار چشم‌گيري در كاهش مصرف انرژي، افزايش راندمان وكارائي دستگاه، بهبود پارامترهاي زيست محيطي و ... فراهم آورده و نواقص و معايب سيستم ‌هاي فعلي  را به نحو قابل توجهي مرتفع نموده است.

  Thursday, September 15, 2016
 • کمپرسور، حوزه کاربرد کمپرسور، دسته بندی کمپرسور

  از کمپرسور ها سال ها در فرآیندهای صنعتی استفاده شده است و به همین جهت این دستگاه ها جای ثابتی را در صنعت مدرن به دست آورده اند.
  پیشرفت مداوم فن آوری در زمینه استفاده از نیروی سیّالات و تبع آن استفاده از دستگاه کمپرسور باعث توسعه و افزایش قابل ملاحظه ی آن در بسیاری از حوزه هایی شده است که تا کنون ناشناخته بوده اند.

  Sunday, September 11, 2016
 • کمپرسور

  کمپرسور ها را برحسب نیاز در اندازه های مختلفی می سازند و با توجه به نحوه کارکرد به سه نوع پیستونی ، دوار و گریز از مرکز تقسیم می شوند . کار کمپرسور ها ، ایجاد نیروی مکش لازم برای مکیدن گاز مبرّد  از اواپراتور ، متراکم کردن گاز ، و سپس فرستادن آن به کندانسور است ، که در آن گاز به مایع تبدیل می شود . مکندگی کمپرسور ، گاز را از سمت راست فشار ضعیف به سمت فشار قوی منتقل می کند ، و حجم گازی که باید متراکم شود بستگی به میزان جابه جایی پیستون کمپرسور دارد .

  Friday, September 9, 2016
 • کمپرسور چیست؟

  کمپرسور به ماشینی اطلاق می شود که از آن برای افزایش فشار سیالات تراکم پذیر (گازها و بخارات) استفاده می شود.

  Thursday, September 8, 2016
 • بازدهی کمپرسور در ارتفاعات بالا

  آیا می‌دانستید که با افزایش ارتفاع از سطح دریا بازدهی کمپرسور کاهش می‌یابد؟ و با افزایش ارتفاع، چگالی هوا کاهش یافته و فشار هوای ورودی به کمپرسور که بر نسبت فشار آن (Pressure Ratio) تاثیرگذار است کم می‌شود.

  Wednesday, August 31, 2016

+98 041-34201423-7

Copyright (c) 2017 2016 © Havasan, all right reserved.
Name
Last Name
E-Mail

Save Information


 
 
 
Register Forgot Password ?